no-img
اِمیلاسلام کاربر مهمان. امروز یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸


ادامه مطلب

بروزرسانی؛ ۱۷ خرداد ۱۳۹۸
جلوگیری از هک wifi
امتیاز 5.00 ( 6 رای )
حمایت از emila.ir

جلوگیری از هک wifi

بروزرسانی؛ ۱۷ خرداد ۱۳۹۸
بازدید؛ 483
نویسنده؛ milipinkman

دیگر نگران هک وای فای خود نباشید

بسیاری از کاربران که از اینترنت بخصوص وای فای استفاده می کنند نگران هک شدن وای فای خود هستند. در این اموزش یک راه حل مناسب برای شما عزیزان ارائه می دهیم، که دیگر wifi شما به هیچ عنوان هک نمی شود.

در این مقاله از emila قصد این را داریم روشی را به شما نشان دهیم که فقط خود شما بتوانید از وای فای استفاده کنید و دسترسی به وای فای خود را محدود کنید و فقط افرادی خاص بتوانند از اینترنت شما استفاده کنند. در این روش حتی کسانی که وای فای شما را هک می کنند نمی توانند از اینترنت شما استفاده کنند. پس بهتر است مرحله به مرحله همراه ما باشید و امنیت وای فای خود را چند صد برابر کنید.

 

مرحله 1: ابتدا با وارد کردن یوزر نیم و پسوورد مودم وارد مدیریت دستگاه مودم خود شوید با کلیک کردن بر روی این لینک

http://192.168.1.1

معمولا یوزرنیم و پسوورد از پیش تایین شده admin میباشد.

مرحله 2: پس از ورود به بخش تنظیمات روتر سربرگ status را انتخاب نماید و در لیست wireless بر روی گزینه refresh کلیک کنید تا تمامی دستگاه های که به دستگاه مودم شما متصل هستند نمایان شود. (تلفن همراه، لب تاپ و سایر دستگاه ها) پس مشاهدMAC ای پی دستگاه های خود آنها را کپی کنید.

مرحله ۳: هنگامی که مک آی پی تلفن همراه و لب تاپ خود را کپی کردید از منو تنضیمات روتر، سربرگ interface setup را انتخاب کنید و به منوی wireless بروید.

مرحله 4: در منوی wireless به دنبال بخش wireless MACAddress filter بگردید و تیک گزینه deactivated را بزنید.

مرحله 5: در این بخش شما می توانید 8 دستگاه برای استفاده از وای فای مجاز کنید و پس از وارد کردن MAC ای پی های مورد نظر تیک گزینه Active را زده و در آخر تنظیمات انجام شده را SAVE کنید تا تمامی عملیات اعمال شود.


موضوع : عمومی/ برچسب : , / لینک کوتاه : https://emila.ir/?p=57
designer