no-img
اِمیلا

شکستن قفل pdf به صورت انلاین

بروزرسانی؛
6 آگوست 2019

در ابن آموزش از emila چگونگی شکستن پسوورد یک متن یک فایل PDF edit-locked قفل شده را می اموزیم. هنگامی که یک فایل edit-locked  شده باشد شما نمی توانید آن را در اکثر PDF viewer ها باز کنید. اگر رمز عبور فایل را نمی دانید، می توانید با استفاده از Google Chrome فایل را به عنوان یک فایل حفاظت نشده ذخیره کنید یا آن را به کمک وب سایت SmallPDF  قفل گشایی کنید. اگر رمز عبور را می دانید می توانید آن را از طریق Adobe Acrobat Pro قفل گشایی کنید. دو نوع فایل  PDF قفل شده وجود دارد: user-locked، به این معنا که برای باز کردن فایل نیاز به رمز عبور کاربر اصلی دارید و owner-locked به این معنا که برای کپی پرینت و مدیریت محتوای PDF نیاز به رمز عبور کاربر اصلی دارید. روش هایی که در ادامه به آنها می پردازیم تنها در مواقعی عمل می کنند که شما بدون رمز عبور می توانید فایل PDF را مشاهده و از آن پرینت بگیرید. اگر فایل PDF رمز عبور دارد شما نمی توانید آن را مشاهده کنید و قادر به حذف رمز عبور نیز نخواهید بود.

مراحل :

1- از طریق مرورگر اینترنت خود به آدرس https://smallpdf.com/unlock-pdf بروید. برای این کار از هر مرورگری می توانید استفاده کنید.

2- روی گزینه ی Choose File کلیک کنید.

3- فایل PDF مورد نظر خود را انتخاب کنید. به محل ذخیره ی فایل PDF بروید و روی آن کلیک کنید.

4- روی گزینه ی Open کلیک کنید. این گزینه در گوشه ی سمت راست پنجره ی مرورگر قرار دارد.

5- روی علامت تیک کلیک کنید. این علامت کنار گزینه ی “I pinky swear that I have the right to edit this file and remove its protection,” قرار دارد.

6- روی دکمه ی Unlock PDF کلیک کنید. این دکمه ی صورتی رنگ سمت راست کادر وسط صفحه می باشد.

7- روی گزینه ی Download File Now کلیک کنید. این گزینه در گوشه ی سمت چپ صفحه قرار دارد. با این کار فایل به عنوان یک فایل PDF محافظت نشده دانلود می شود.

8- فایل PDF دانلود شده را باز کنید. به طور پیش فرض فایل های دانلود شده ی شما در پوشه ی Downloads قرار دارند.

9- متن مورد نظر خود را کپی کنید. نشانگر موس را به ابتدای متنی که می خواهید کپی کنید ببرید، کلیک کنید و موس را تا پایان متن مورد نظر بکشید. سپس روی قسمت مشخص شده راست کلیک کنید و گزینه ی “Copy” را انتخاب کنید.

شما هم چنین می توانید با فشار دادن دکمه های ترکیبی Ctrl+C در ویندوز و ⌘ Command+C در سیستم مکینتاش، متن مورد نظر خود را کپی کنید.

لینک کوتاه : https://emila.ir/?p=12914
سلام علیکم!
فرم گزارش را به دقت تکمیل نمایید...
از همکاری شما پیشاپیش سپاسگذاریم