no-img
اِمیلا - سلام کاربر مهمان. امروز جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸
ورود عضویت

ادامه مطلب

بروزرسانی؛
۱۵ خرداد ۱۳۹۸
تغییر زبان جیمیل
حمایت از emila.ir
به زودی !
بستن
سلام علیکم
بروزرسانی؛ ۱۵ خرداد ۱۳۹۸
اشتراک گذاری
بستن
لینک کوتاه : https://emila.ir/?p=4168
526

تغییر زبان جیمیل

تغییر زبان جیمیل و استفاده از جیمیل فارسی و یا جیمیل به زبان انگلیسی، یکی از کارهایی است که ممکن است برای آشنایی بیشتر با زبان انگلیسی و یا سهولت استفاده انجام دهیم. حتی گاهی ممکن است کاربر به دلیل تنظیمات اشتباه، زبان جیمیل را روی زبانی قرار داده باشد که هیچ آشنایی قبلی با آن ندارد! در این صورت  پیدا کردن بخش تغییر زبان جیمیل دشوار خواهد بود. در این مقاله از Emila به روش تغییر دادن زبان سرویس Gmail گوگل می‌پردازیم که شاید برای هر کاربر جیمیل مفید باشد، با ما همراه باشید.

اغلب کاربران محصولات اندرویدی و همین‌طور اینترنت در ایران، حساب کاربری در سرویس محبوب جیمیل دارند و به دلایل مختلف ممکن است به تغییر دادن زبان در این سرویس نیاز پیدا کنند.

1- برای تغییر دادن زبان در سرویس جیمیل گوگل، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید و سپس در گوشه‌ی بالای صفحه روی آیکون چرخدنده‌ای تنظیمات کلیک کنید تا منو پدیدار شود. در منو روی Settings کلیک کنید.

2- صفحه‌ی تنظیمات شامل چندین تب مختلف نمایان می‌شود. تنظیمات زبان در تب اصلی یا General قرار دارد. لذا اگر این تب نمایش داده نشده، روی آن کلیک کنید. در ادامه روی منوی کرکره‌ای Gmail display language که در حقیقت اولین گزینه از تبGeneral است کلیک کنید.

3- زبان English (US) یا هر زبان دیگری که مطلوب است را از طریق این لیست انتخاب کنید.

تغییر زبان انجام نشده است! می‌بایست در پایین صفحه روی دکمه‌ی ذخیره کردن تغییرات یا Save Changes نیز کلیک کنید.

نکته: توجه کنید که اگر زبان ناشناخته‌ای را به جای انگلیسی یا فارسی به صورت تصادفی فعال کرده باشید، تغییر دادن آن ساده است.

می‌بایست مسیر تغییر زبان را به خاطر بسپارید:

  1. کلیک روی چرخدنده‌ی منو.
  2. کلیک روی گزینه‌ی Settings یا گزینه‌ای که صفحه‌ی چند تب تنظیمات را باز می‌کند.
  3. استفاده از اولین منوی کرکره‌ای در اولین تب از تنظیمات جیمیل.
فرم گزارش را به دقت تکمیل نمایید...
از همکاری شما پیشاپیش سپاسگذاریم