no-img
اِمیلاسلام کاربر مهمان. امروز سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸


ادامه مطلب

انتشار؛ ۰۱ مرداد ۱۳۹۸،
91 روز پیش
تغییر اندازه عکس پرسنلی
امتیاز 5.00 ( 9 رای )
حمایت از emila.ir

تغییر اندازه عکس پرسنلی

انتشار؛ ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ - 91 روز پیش
بازدید؛ 89
نویسنده؛ milipinkman

تغییر سایز عکس پرسنلی

شاید برایتان پیش آمده است که قصد کوچک یا بزرگ کردن اندازه یک تصویر را داشته اید. در این هنگام باز نمودن نرم افزار سنگینی نظیر فتوشاپ و استفاده از آن برای کوچک کردن تصویر از نظر منطقی مقداری وقت گیر است. مشکل اصلی انجاست که ساید به این نرم افزارها دسترسی نداشته باشید. شاید بهترین راه استفاده از سایت های انلاین در این زمینه است، این کار را می توانید حتی توسط مرورگر موجود در تلفن همارهتان نیز انجام دهید.

سایتی که به شما معرفی می کنیم به صورت انلاین این امکان را به شما خواهد داد تا ویرایش اساسی بر روی انواع فرمت عکس، انجام دهید. به عنوان مثال کاهش در اندازه عکس، حذف حاشیه ها و یا کاهش حجم عکس، تغییر و انتخاب فرمت خروجی عکس و … را تنها با چند کلیک عملی سازید.

برای این کار ابتدا به سایت picresize.com مراجعه نمایید.

1- بر روی Browse کلیک کنید و فایل مورد نظر خود را جهت اپلود، انتخاب نمایید. اپلود عکس ها از طریق درگ و دراپ نیز قابل انجام است.عکس ها سه گزینه را برای اپلود در اختیار داشته باشید؛ From Computer و  From URL و  Multiple Pics

2- بر روی Continue to edit picture کلیک کنید تا به مرحله ویرایش عکس هدایت شوید.

3- در بخش Crop and Rotate Your Picture می توانید با انتخاب بخشی از عکس و انتخاب crop selection عکس را کراپ  نمایید، کافیست نشانگر موس را در اطراف قسمتی از عکس که مد نظرتان است قرار دهید و سپس crop selection (برش) یا rotation (چرخش) را اعمال نمایید.

4- در قسمت resize your picture قادر خواهید بود تغییرات سایز عکس مد نظرتان را به صورت پیشفرض یا به صورت انتخابی (custom size) اعمال نمایید. در این بخش می توانید پیکسل خروجی عکس مورد نظرتان را انخاب نمایید مثلا عکس 3*4 جهت بارگذاری در یک سایت ثبت نامی …

5- در قسمت choose special effect می توانید از افکت های اماده استفاده نمایید.

6- در قسمت ، فرمت خروجی عکس را مشخص نمایید.

7- در پایان بر روی I’m Done, Resize My Picture! کلیک نمایید تا به مرحله ی پایانی هدایت شوید.

8- با انتخاب گزینه View Image عکس آماده شده نمایش داده می شود و با انتخاب Save to disk عکس پالایش شده دانلود می شود، بسته به نیاز انتخاب کنید.

در پایان جهت کاهش حجم تصویر می توانید با مراجعه به سایت imagecompressor.com عکس نهایی را اپلود و با یک حرکت کاهش حجم بسیار چشمگیر بدون هیچگونه افت کیفیت را داشته باشید.

با emila.ir حرفه ای باشید.

 


موضوع : عمومی/ برچسب : / لینک کوتاه : https://emila.ir/?p=17144
designer