no-img
اِمیلاسلام کاربر مهمان. امروز چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸


ادامه مطلب

بروزرسانی؛
۲۲ دی ۱۳۹۸
حمایت از emila.ir

دانلود رایگان فیلترشکن پرسرعت تلگرام

بروزرسانی؛ ۲۲ دی ۱۳۹۸
این مطلب را بوکمارک کنید

فیلتر شبکه تلگرام، تقریبا همه کاربران ایرانی این شبکه را به سمت جست و جو جهت یافت فیلترشکن‌ های قوی سوق داد و سبب اشنایی هر چه بیشتر افراد کهنسال میانسال جوان و نوجوان و طبعا کودکان با مبحث تکنیکالی فیلترینگ و فیلترشکن و وی پی ان شد. همه ما این روزها این جمله را زیاد می بینیم؛ فیلترشکن تلگرام، اما این جمله می‌تواند خطراتی هم در بر داشته باشد! به نظر شما مسئولان فیلترینگ تلگرام از تبعات فیلتر شدن این شبکه و آثار سوء آن بر قشر جوان جامعه آگاهی دارند؟ اهمیت این موضوع چقدر بوده و چرا فضای مجازی انقدر بر زندگی ایرانیان تاثیر گذار شده است؟ تا به انتها با ما همراه باشید.

وی پی ان (VPN) مخفف عبارت شبکه خصوصی مجازی (Virtual Private Network) است و یک روش امنیتی محبوب در اینترنت به شمار می‌رود. حروف اختصاری، بیانگر روشی است که به وسیله آن یک لایه امنیتی به شبکه‌های خصوصی و عمومی افزوده می‌شود.

پس از اعلام دستور فیلترینگ تلگرام بسیاری از کاربران به نصب فیلترشکن بر روی دستگاه های ارتباطی و تلفن های همراه خود اقدام نمودند. اپلیکیشن‌های وی پی ان مختلفی برای بالا بردن امنیت در فضای مجازی وجود دارد، اما در کنار این برنامه‌های مفید، ویروس‌ها و بدافزارهای متعددی نیز می‌توانند منتشر شوند! دقت نمایید نصب هر نرم افزار مشکوکی روی سیستمتان ارزش رویت صفحه ی تلگرام را ندارد. بدافزارها همیشه تهدیدی برای کاربران فضای مجازی بوده که می‌توانند در قالب برنامه‌های مختلف به سیستم قربانی نفوذ کنند. فیلترشکن‌ها یکی از همین مسیرها برای ورود ویروس ها، بدافزارها و کی لاگرها به سیستم شماست.

دانلود رایگان فیلتر شکن تلگرام؛ جمله‌ای تحریک کننده است! نه؟؟!!

بازپرس شعبه دوم دادسرای فرهنگ و رسانه تهران در حکم فیلترینگ تلگرام به این موضوع اشاره کرده است که “متذکر می­‌گردد اعمال مسدودسازی تلگرام باید بنحوی اجرا شود که محتوای شبکه مذکور با هیچ نرم افزاری (اعم از فیلترشکن و نظایر آن) در کشور قابل دسترس نباشد، تخلف از اجرای این دستور مستوجب تعقیب کیفری خواهد بود.” شورای عالی فضای مجازی که نهاد تصمیم گیرنده درباره مسایل مربوط به فیلترینگ در حوزه آنلاین است، این حکم قضایی را قانونی دانسته و آن را لازم الاجرا می‌داند؛

اما آیا می‌توان دسترسی به تلگرام را به نحوی محدود کرد که حتی استفاده از فیلترشکن نیز موثر واقع نشود؟

پاسخ به این سوال موضوع اصلی این مطلب نیست، هرچند که جواب آن را همه می دانیم، اما یک چیز مشخص است، با فیلترینگ تلگرام، کاربران نه تنها به دنبال دانلود فیلترشکن برای تلگرام، بلکه به دنبال بهترین سریع ترین نوع فیلتر شکن هستند.

در دانلود اپ‌های وی پی ان کمی بیشتر دقت کنید. چندی قبل ایسنا با عنوان “انتشار بدافزار در پوشش فیلترشکن” به این مطلب اشاره کرد که یک بدافزار اندرویدی در پوشش یک فیلترشکن در حال انتشار است. تحلیل‌های فنی روی کدهای مهاجم نشان می‌داد که حمله این بدافزار با دریافت یک پیامک فریبنده که مدعی ارایه فیلترشکن از طریق یک آدرس وب است، آغاز میشد. با کلیک کردن کاربر روی لینک، بدافزار روی تلفن قربانی دانلود می‌شود و با دسترسی به فایل‌های مختلف می‌تواند عواقب ناخوشایندی به بار آورد. هکرها و مجرمین سایبری از امنیت ضعیف و آسیب‌پذیری‌های پلی استور سوءاستفاده کرده و اپلیکیشن‌های وی پی ان رابه بدافزار آلوده می‌کنند. ایسنا در همان گزارش نوشت که درواقع ۳۸ درصد از اپ‌های vpn در فروشگاه گوگل‌پلی به بدافزار آلوده هستند و نمی‌توان به آنها اطمینان کامل داشت.

کارشناسان این حوزه IT هشدار داده که از دانلود فیلترشکن های نامعتبر خودداری کنند:

نکته‌ای که لازم هست بیشتر مورد توجه قرار دهید، دسترسی‌های اپلیکیشن‌های وی‌پی‌ان هست. لزومی به گرفتن دسترسی موقعیت مکانی، کانتکت و اس‌ام‌اس از سوی اپلیکیشن‌های وی‌پی‌ان وجود ندارد.
از نصب اپلیکیشن‌های وی‌پی‌ان با دسترسی‌های اضافه خودداری کنید.
در اندروید ۶ به بالا می‌توانید دسترسی‌های اضافی اپلیکیشن‌ها را غیر فعال کنید.

باید توجه داشت که:

امروزه در هر کانال تلگرامی یک فایل .apk با عنوان تلگرام ضد فیلتر در حال دست‌ به‌ دست شدن است. لطفا از هول حلیم در دیگ نیفتید!
هر فایل .apk ای که در تلگرام دست به دست میشود را نصب نکنید! روی موج‌های اینچنینی همیشه افرادی هستند که با انتشار فایل‌های دستکاری شده قصد سوء استفاده دارند و ممکن است اپلیکیشن نصب شده آلوده به یک بدافزار باشد!

با ادامه فیلترینگ تلگرام در ایران استفاده کاربران از وی‌پی‌ان های مختلف و قوی تر افزایش یافته و آمار منتشر شده بیانگر آن است که میزان سرچ دانلود فیلترشکن برای تلگرام نه تنها افزایش چشمگیری داشته بلکه جز رقبای صدر نشین است.

در حال حاضر به نظر می‌رسد که برخی از فیلترشکن‌ها نیز کارایی چندانی ندارند. گزارش‌ها نشان می‌دهند که سایفون تقریبا افت و خیر فراوانی دارد و برخی از VPN های دیگر نیز سرعت دسترسی بسیار پایینی دارند.

با این تفاسیر بیشتر مراقب باشید. پس از صدور دستور فیلترینگ تلگرام، کاربران زیادی به سمت استفاده از فیلترشکن‌ها و اپ‌های وی پی ان مختلف روی آورده اند. بنابراین در کلیک کردن روی لینک‌‌هایی با عبارت دانلود فیلترشکن برای تلگرام کمی بیشتر تامل کنید.


موضوع : # عمومی , کامپیوتر , موبایل - برچسب : # , - لینک کوتاه : https://emila.ir/?p=1281
designer