no-img
اِمیلا ویرایش آنلاین گیف GIF
0
سلام کاربر مهمان. امروز شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸ ورود عضویت

اِمیلا

ادامه مطلب

بروزرسانی؛ ۲۳ خرداد ۱۳۹۸
ویرایش آنلاین گیف GIF
امتیاز 5.00 ( 1 رای )
حمایت از emila.ir

ویرایش آنلاین گیف GIF

بروزرسانی؛ ۲۳ خرداد ۱۳۹۸
بازدید؛ 238
نویسنده؛ milipinkman

Ezgif.com مجموعه‌ای از ابزار آنلاین ساده و آسان بصورت رایگان جهت ویرایش تصاویر متحرک با فرمت GIF می‌باشد،در این وب سایت شما می توانید با آپلود تصاویر مورد نظر فایل GIF متحرک بسازید و یا فایل GIF را آپلود و از ابزار برش، تغییر اندازه،بهینه سازی، افکت گذاری را بر روی آن اعمال کنید.

GIF چیست:

GRAPHICS INTERCHENG FORMAT یک فرمت تصویری رایج با حجم کم و کیفیت مناسب می باشد. این فرمت توانایی نمایش تصاویر متحرک را نیز دارد، و از فرمت‌های مناسب جهت استفاده در وب می‌ باشد. محدودیت آپلود فایل در اکثر بخش ها ۱۲MB می باشد و آمکان وارد کردن تصویر با آدرس URL از وب را نیز دارا می‌باشد.

 

ورود به سایت Ezgif.com

شما می توانید بخش های زیر را روی گیف مورد نظرتان اعمال کنید:

 Crop:

این ابزار جهت انتخاب و برش محل موردنظر از یک فایل متحرک استفاده میگردد، برای مثال تصویر داری حاشه اضافه و یا تبلیغ می‌باشد با این ابزار میتوانید بخش مورد نظر را در کادر قرار داده و به اندازه دلخواه برش دهید.

Resize:

این ابزار به ما امکان تغییر اندازه تصویر محترک مورد نظر را میدهد و با وارد کردن مقادیر مورد نظر اندازه تصویر ا کوچکتر و یا بزرگتر کنید:

GIF Optimizer:

ابزار بهینه سازی به ما امکان میدهد با تنظیمات موجود حجم تصویر ا کمتر کنیم و برای استفاده در وب مناسبتر کنیم این بخش با تغییر در طیف رنگ کیفیت را کاهش و حجم تصویر را کمتر میکند:

GIF Maker:

در این بخش با آپلود تصاویر مورد نظر به تعداد دلخواه و تعیین توالی تصاویر آنها را تبدیل به فایل متحرک کنید:

 Effects :

بخش افکت دو بخش دارد بخش اول جهت تغییر سرعت پخش تصاویر متحرک و بخش دوم تغییراتی در رنگ مانند معکویس کردن رنگ و یا سیاه و سفید کردن تصویر را دارد:

 Split:

این بخش بعنوان استخراج تصاویر از فایل متحرک می‌باشد و فریم‌های تصویر متحرک را اشتخراج و بشما نمایش میدهد:

PNG Optimizer:
این بخش ارتباطی با فایل متحرک ندارد اما امکان بهینه سازی فایل‌های PNG از فرمت‌های تصویری مهم در وب را به ما می دهد تا حجم و کیفیت این نوع فرمت را کنترل کنیم


موضوع : کامپیوتر/ برچسب : , , / لینک کوتاه : https://emila.ir/?p=544
designer