no-img
اِمیلاسلام کاربر مهمان. امروز سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸


ادامه مطلب

بروزرسانی؛ ۰۱ مرداد ۱۳۹۸
ویرایش انلاین عکس با picresize
امتیاز 5.00 ( 3 رای )
حمایت از emila.ir

ویرایش انلاین عکس با picresize

بروزرسانی؛ ۰۱ مرداد ۱۳۹۸

وب‌سایت picresize همانطور که از نام آن مشخص است برای ویرایش و تغییر اندازه تصاویر مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگر در دستگاه‌هایی قصد تغییر اندازه تصاویر را بدون نصب ابزار‌های پیشرفته‌ای مانند فتوشاپ دارید، با وبگرد امروز زومیت همراه باشید.

یکی از بهترین ابزارهای آنلاین جهت ویرایش عکس از جمله تغییر سایز، تغییر پیکسل، برش تصاویر و یا کاهش حجم عکس بدون افت کیفیت سایت picresize می باشد. شما با وارد کردن آدرس آن تصویر یا محل عکس در کامپیوترتان .

مراحل اعمال ویرایش روی عکس:

1- برای استفاده از این وبسایت به http://picresize.com مراجعه کنید.از قسمت های مشخص شده در عکس زیر آدرس عکس یا از دستگاه خودتان آپلودکردین، به صفحه‌ای  مخصوص برای ویرایش تصویر وارد می‌شوید.

2- در بخش بعد (عکس زیر، شماره 1) می‌توانید تصویر مورد نظر خود را برش دهید یا کاملا بچرخانید.

3- وابسته به اندازه تصاویر می‌توانید در (شماره 2) نسبت‌های ثابت یا به صورت درصدی تصویر را کوچک کنید.

4- علاوه بر این موارد می‌توانید افکت‌های ویژه‌ای را به تصاویر خود اضافه کنید. در شماره 3 افکت مورد نظرتان را اعمال کنید یا بدون افکت (none) قرار بدهید.

5- و در پایان مراحل ویرایش عکس بر روی I’m Done Resize My Picture! کلیک کنید.

6- در نهایت تصاویر را با فرمت‌های JPG ،GIF ،PNG و BMP می‌توانید در سیستم خود ذخیره کنید. و بسته به انتخاب خود یکی از موارد زیر را انتخاب نمایید.

9- (اختیاری) در پایان جهت کاهش حجم تصویر می توانید با مراجعه به سایت imagecompressor.com عکس نهایی را اپلود و با یک حرکت کاهش حجم بسیار چشمگیر بدون هیچگونه افت کیفیت را داشته باشید.

و پایان  😉

با emila.ir حرفه ای باشید.

 


موضوع : کامپیوتر/ برچسب : , , / لینک کوتاه : https://emila.ir/?p=297
designer