no-img
اِمیلا

نمایش نقشه گوگل در سایت بدون افزونه

بروزرسانی؛
4 آوریل 2020
نقشه گوگل

نمایش نقشه گوگل در سایت بدون استفاده از افزونه

قرار است مستقیما کد نقشه را در محل دلخواه در سایت قرار دهیم. برای این کار ابتدا لازم است که کد HTML نقشه را برای محل مورد نظر بیابیم.

برای دریافت این کد ابتدا به سایت Google Maps مراجعه نمایید. سپس آدرس محل مورد نظر را وارد کنید تا محل مورد نظر با یک مارکر بر روی نقشه به نمایش در بیاید.

حالا در سمت چپ صفحه روی دکمه ی SHARE کلیک کنید. (مانند تصویر زیر)

  1. پس از کلیک روی دکمه ی SHARE یک پاپ آپ روی صفحه برای شما باز می شود.
  2. در این پاپ آپ به تب Embed a map مراجعه کنید. (مانند تصویر بالا)
  3. اگر دقت کنید در سمت چپ این کد عبارت medium درج شده که نشانگر اندازه ی نقشه در سایت شماست. شما می توانید این مقدار را تغییر داده و در صورت نیاز به صورت دستی مقدار خاصی را برای ابعاد نقشه وارد کنید.
  4. در اینجا کد نمایش محلی که روی نقشه مشخص کرده بودید برای شما به نمایش در آمده و شما میتوانید با کلیک روی COPY HTML آن را کپی کنید.
  5. پس از کپی کردن کد، حالا میتوانید به برگه یا نوشته ی مورد نظر در سایت خود مراجعه کرده و کد را در آن قرار دهید. (برای این کار از ویرایشگر متن استفاده کنید و نه دیداری) پس از قرار دادن کد و ذخیره ی تغییرات، خواهید دید که حالا نقشه محل دلخواه در محل مورد نظر شما در سایت به نمایش در آمده است. در صورت تمایل میتوانید از این کد در سایدبار های سایت نیز استفاده کنید. در این حالت کافی است این کد را در ابزارک HTML سفارشی در سایت خود قرار دهید.

بیشتر: نمایش نقشه گوگل در وردپرس بدون نیاز به افزونه

لینک کوتاه : https://emila.ir/?p=529
سلام علیکم!
2
فرم گزارش را به دقت تکمیل نمایید...
از همکاری شما پیشاپیش سپاسگذاریم