no-img

اِمیلامعرفی اسکنرهای آنلاین برای شناسایی ویروس در وردپرس - اِمیلا
0
شنبه 30 شهریور 1398ورودعضویت
اِمیلا
ترفند وب معرفی اسکنرهای آنلاین برای شناسایی ویروس در وردپرس
فرم گزارش را به دقت تکمیل نمایید
از همکاری شما پیشاپیش سپاسگذاریم

ادامه مطلب

بروزسانی؛ 17 مرداد 1398
معرفی اسکنرهای آنلاین برای شناسایی ویروس در وردپرس
امتیاز 5.00 ( 2 رای )
حمایت از emila.ir

معرفی اسکنرهای آنلاین برای شناسایی ویروس در وردپرس

بروزسانی شده در 17 مرداد 1398
234
milipinkman
سوال دارم

اسکنرهای امنیتی وردپرس چه کاری انجام می دهند؟

آسیب شناسی های آنلاین یا اسکنرهای شناسایی فایل های مخرب می توانند در بررسی وب سایت شما برای خطرات امنیتی بسیار رایج کمک کنند. به عنوان مثال، آنها می توانند به دنبال کد مخرب، لینک های مشکوک، تغییر مسیر مشکوک، نسخه وردپرس و موارد دیگر باشند. البته با این حال، آنها محدود هستند، زیرا نمی توانند تست های مربوط به پایگاه داده وردپرس شما، حساب های کاربری، تنظیمات وردپرس، افزونه ها و موارد دیگر را اجرا کنند.

هکرها می توانند به راحتی کد مخربی را در سایت شما مخفی کرده و این اسکنرها نسبت به آن بی توجه باشند. به همین دلیل توصیه می کنیم از فایروال وب سایت Sucuri استفاده کنید. این یک سرویس امنیتی کامل وب است که هر کد مخربی را حتی قبل از رسیدن به وب سایت شما شناسایی و خنثی می کند.

با هم نگاهی به بهترین اسکنرهای وردپرس که می توانید آن را امتحان کنید می اندازیم:

14 مورد از بهترین اسکنرهای شناسایی هک ها و بد افزارها و … در وردپرس

1 – Sucuri SiteCheck

SiteCheck یک ابزار آنلاین از Sucuri، است که بهترین فایروال و سرویس امنیتی وردپرس را داراست و به شما در شناسایی بد افزارها در وردپرس کمک زیادی می کند. این سایت امکان، یک بررسی کامل از وب سایت شما را به همراه شناسایی کدهای مخرب، تزریق اسپم، تعریف وب سایت، و غیره ارائه می دهد.

همچنین وب سایت شما را بر روی چندین لیست ابزار نام دامنه شامل Google Safe Browsing بررسی می کند. ابزار SiteCheck Sucuri نه تنها نشانی اینترنتی را که وارد می کنید اسکن می کند، بلکه صفحاتی را که از آن لینک شده اند، به صورت کامل و سریع اسکن می کند.

2 – IsItWP Security Scanner

IsItWP Security Scanner اجازه می دهد تا به سرعت وب سایت وردپرس خود را برای بدافزار و سایر آسیب پذیری های امنیتی بررسی کنید. این هم توسط Sucuri طراحی شده و به شما کمک می کند تا به سرعت وب سایت خود را با دستورالعمل های گام به گام به منظور افزایش امنیت در وردپرس بررسی نمایید.

همچنین وب سایت شما را در مرورگر Google Safe و دیگر لیست های سیاه بدافزار بررسی می کند تا مطمئن شوید دامنه شما تمیز است و موردی ندارد.

3 – Google Safe Browsing

ابزار مرور ایمن گوگل به شما امکان می دهد تا ببینید آیا یک URL برای بازدید از Google نا امن است یا خیر. گوگل میلیاردها آدرس اینترنتی را نظارت می کند و اگر آنها متوجه شوند وب سایتی درحال توزیع نرم افزارهای مخرب است، آن را  به عنوان ناامن برای بازدید کنندگان معرفی می کنند.این به طور بالقوه می تواند شهرت وب سایت شما را برای کاربرانی که از جستجوی گوگل استفاده می کنند خراب کند یا Google Chrome هنگام بازدید از وب سایت مخرب، یک صفحه هشدار نمایش میدهد.

4 – WPScans

WPScans وب سایت شما را در برابر آسیب پذیری های شناخته شده و کد مشکوک بررسی می کند. آنها فهرستی از آسیب پذیری های شناسایی شده توسط سیستم خود را حفظ می کنند و وب سایت شما را برای این نشت امنیتی بررسی می کنند. همچنین تلاش می کند تا نسخه وردپرس شما، پلاگین های نصب شده و فایل های Robots.Txt را شناسایی کند. پس از اسکن، نتایج با توضیح هر یک از موارد ارائه می شود.

5 – ScanWP

ScanWP اسکنر وردپرس بسیار کاملی است. و تلاش می کند نسخه وردپرس شمار را شناسایی کند تا ببینید آیا شما از آخرین نسخه .و یا اینکه سایت شما را در آن نشان می دهد.

برچسب وردپرس نشان می دهد که چه نسخه ای از وردپرس را شما استفاده می کنید. برخی از کارشناسان امنیتی معتقدند که این می تواند به هکرها کمک کند تا به طور موثر یک وب سایت را هدف قرار دهند و توصیه می کنند که این برچسب را حذف کنند.

6 – WordPress Security Scan

این اسکنر با تلاش برای شناسایی پلاگین های وردپرس، نام های کاربری ، نسخه وردپرس، قالب فعال و غیره یک تست کامل اجرا می کند. همچنین وبسایت شما را در فهرست مرور ایمن Google بررسی می کند تا مطمئن شود که آن لیست سیاه نشده است. این سایت یک گزارش دقیق از وضعیت سایت شما را با توضیح مختصری از هر مورد فراهم می کند.

7 – Wprecon

Wprecon یکی دیگر از ابزار اسکنر وردپرس است. این سایت نسخه وردپرس را تشخیص می دهد که آیا شما به به روز رسانی نیاز دارید، سایت شما را در لیست ایمن مرور Google بررسی، و سپس اقدام به شناسایی پلاگین های نصب شده شما میکند.

همچنین تغییر مسیرها، لینک های خارجی، Iframes ها و جاوا اسکریپت ها را اسکن می کند. نتایج در فرمی زیبا با توضیح کاملی برای هر مورد ارائه می شود.

8 – Quttera

Quttera یک ابزار اسکنر آنلاین مفید را ارائه می دهد. این سایت یک تست عمیق از وب سایت شما انجام می دهد تا فایل های مشکوک، کد مخرب، جاسازی های Iframe، تغییر مسیر ها و لینک های خارجی را جستجو کند.

همچنین برای دامنه شما در بین پایگاه های داده های لیست سیاه شامل مرورگر ایمن Google، فهرست دامنه های تروجان، PhishTank و موارد دیگر را بررسی می کند. گزارش دقیق به بخش های مختلف تقسیم می شود و شما می توانید بر روی هر مورد برای مشاهده وضعیت اسکن کلیک کنید.

9 – Web Inspector

اسکنر امنیت آنلاین وب سایت Inspector یک ابزار مفید دیگر است که می تواند برای تست سایت وردپرسی شما استفاده شود. ابتدا وبسایت خود را در مرورگرهای Google Safe Browser و تحلیلگران کامودو بررسی می کند. سپس، آن را برای دریافت نرم افزارهای مخرب، نرم افزارهای مخرب، کد مشکوک شبیه یک Backdoor وردپرس، کرم، تروجان، Iframes، اسکریپت های مشکوک و فایل ها را اسکن می کند.

10 – WordPress Vulnerability Scanner

این ابزار سایت شما را برای شاخص آسیب پذیری وب سایت تست می کند. این ابزار نسخه وردپرس شما، پلاگین نصب شده و قالب ها را اسکن می کند، و پلاگین های آسیب پذیر را مورد بررسی قرار می دهد.

این وبسایت همچنین چندین ابزار اسکن دیگر را برای کاربران پیشرفته ارائه می دهد که می توانند در بررسی یک وب سایت مفید باشند.

11 – UpGuard Cloud Scanner

UpGuard Cloud Scanner یک ابزار آنلاین دیگر برای اسکن وردپرس شما برای مقابله با خطرات امنیتی و افزایش امنیت سایت وردپرسی است. برای اولین بار سوابق دامنه خود، DNS، پورت های باز و تنظیمات ایمیل را بررسی می کند. دامنه های مبتنی بر دامنه و سرور می توانند نام دامنه شما را خراب کنند یا  برای ارسال هرزنامه یا بدافزار مورد استفاده قرار گیرند.

پس از آن، کد مخرب شناخته شده، الگوهای مخرب، لینک های مشکوک، و تلاش های فیشینگ در نتیجه اسکن در قالبی زیبا برای درک بهتر نمایش داده می شود.

12 – VirusTotal

VirusTotal یکی دیگر از راه های سریع اسکن URL برای آسیب پذیری های امنیتی و نرم افزارهای مخرب است. این وب سایت URL شما را در ده ها پایگاه داده مخرب بررسی و با ارائه گزارش دقیق و کامل شما را با میزان امنیت سایت خود آشنا می نماید.

13– Norton Safe Web

Norton Safe Web یکی دیگر از ابزارهای مفید برای اسکن سایت شما  و افزایش امنیت سایت وردپرسی است. از تکنولوژی های تشخیص پیشرفته استفاده می کند تا الگوهای معمول بدافزار، فیشینگ و هرزنامه را جستجو کند و باعث جلوگیری از هک وردپرس شما شود.

نتایج تهدیدات را نشان می دهد، تهدیدات را شناسایی می کند. و عوامل مزاحم را نشان می دهد. یک وب سایت تمیز مقدار 0 را در هر سه اسکن دریافت می کند. اگر وب سایت شما ناامن باشد، تهدیدات شناسایی شده را نشان می دهد که می تواند به شما کمک کند که بیشتر به بررسی و حل مشکل بپردازید.


موضوع : وب/ برچسب : , , / لینک کوتاه : https://emila.ir/?p=12632
designer
نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید، توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که به غیر از زبان فارسی، غیر مرتبط با مطلب یا فینگلیش باشد، منتشر نخواهد شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینکهای دانلود قرار گرفته در جعبه دانلود، به صورت مستقیم می باشند.
تمامی فایلها قبل از انتشار تست شده اند تا از بروز هرگونه مشکل جلوگیری شود.
برای دانلود سریعتر و راحت تر، توصیه میکنیم از نرم افزارهای مدیریت دانلود استفاده کنید.
اگر برای دانلود فایلی با مشکل مواجه شدید، از قسمت گزارش اپدیت یا خرابی لینک، ما را باخبر سازید.

Here is a some short information about me: I'm a natural born, writer, designer, forecaster, Interested in PHP programming and activities in the field of digital currency, basically I'm a pretty simple person. I work for Emila.ir for more than 1 years. I am passionate about creating posts and content for emila.ir which I think is Among the best viral persian Websites. I am available at Nearby

ارسال پیامک  -  ارسال ایمیل
IP شما : 35.172.100.232