no-img
اِمیلا

بهترین آپلود سنتر رایگان (هاست رایگان ایرانی)

بروزرسانی؛
13 ژوئن 2019
اپلود

به عنوان یک بلاگر نیاز دارم که گاهی فایل‌هایی را آپلود کنم و در اختیار خوانندگانم بگذارم. سایت‌های آپلود فایل بسیار زیاد و متنوع هستند، از زمانی که وبلاگ‌نویسی را شروع کردم، آنها را دنبال می‌کردم، برای کار راحت با بیشتر این سایت‌ها بهتر است آدم اکانت پولی آنها را تهیه کند، در غیر این صورت نمی‌شود فایل‌ها را بدون تأخیر یا با resume دانلود کرد. راه دیگر استفاده از سایت‌هایی است که لینک فایل‌های آپلود شده در این سایت‌ها را مستقیم می‌کنند.

و اما

Trainbit (ترین‌بیت به معنی «قطار بیت») فضایی رایگان برای مدیریت فایل‌ها در وب و اشتراک‌گذاری آن با دیگران است. این سرویس در سال 1384 با نام پارسااسپیس شروع به فعالیت نموده و تا امروز 1 میلیون کاربر ایرانی را پشتیبانی نموده است.

برای عضویت در سایت Trainbit، اینجا کلیک کنید. با ترین بیت لینک دانلود مستقیم فایل های خود را در اختیار دیگران قرار دهید.

خدمات ارائه شده در آپلودسنتر Trainbit:

  • 5000 گیگابابت فضای رایگان
  • حذف فایل های دانلود نشده در طول یک ماه (اگر حجم فایل های شما کمتر از 20 گیگ باشد هیچ فایل از شما حذف نخواهد شد)
  • امکان آپلود فایل تا 2 گیگابایت
  • آپلود از طریق آدرس اینترنت (ریموت آپلود)
  • آپلود سریع
  • سرویس ویژه رایگان
  • نحوه دانلود و تعداد آن‌ها
  • قابلیت کسب درآمد
  • مشاهده تحلیل آمار دانلود فایل ها به تفکیک مکان جغرافیایی
  • قابلیت آپلود عکس و ارائه لینک مستقیم

بعد از آن می‌توانید شروع کنید به آپلود فایل‌هایتان. آپلود به چند صورت می‌تواند صورت بگیرد، علاوه بر شیوه روتین آپلود فایل، شما می‌توانید، لینک یک فایل که قبلا در اینترنت آپلود شده  را به ترین‌بیت بدهید تا این سایت خودش فایل را وارد فضای شما کند، این طوری دیگر مجبور نیستید، فایل را یک بار دانلود و سپس آپلود کنید.

شیوه دیگر آپلود فایل، ارسال فایل از طریق ایمیل است. هر کاربر می‌تواند یک آدرس ایمیل انتخاب کند تا هر وقت نیاز داشت، فایل مورد نظر را به آن ایمیل بفرستد تا به طور خودکار، فایل وارد فضای اختصاصی‌اش در ترین‌بیت شود.

در این سایت کاربران می‌توانستند فایل‌های مورد نظر خود را بارگزاری نمایند و علاوه بر ذخیره آنها در محیطی امن، زمینه استفاده دیگر کاربران از آنها را نیز فراهم نمایند.

سایت TrainBit افزایش رضایت کاربران و همراهان خود است و در این راستا تلاش می‌کند بر اساس نظرات ارزشمند مخاطبان و کاربران خود خدمات شایسته تری به آنها ارائه نماید. جهت ارتباط با TrainBit می‌توانید از روش های مختلف ارائه شده در بخش تماس با ما با آن در ارتباط باشید و پیشنهادات، مشکلات و نظرات خود را در ارتباط با موضوع فعالیت سایت با کارشناسان مربوطه در میان بگذارید.

 برای عضویت در سایت Trainbit، اینجا کلیک کنید.

لینک کوتاه : https://emila.ir/?p=774
سلام علیکم!
فرم گزارش را به دقت تکمیل نمایید...
از همکاری شما پیشاپیش سپاسگذاریم