no-img
اِمیلا

اموزش تبدیل mp3 به وویس

بروزرسانی؛
19 مارس 2020
تلگرام

مدتی هست که در کانال های تلگرام شما شاهد آن هستید که آهنگ های به صورت ویس در کانال ها منتشر می شود. امروز شما با استفاده از ربات ها به راحتی میتوانید این کار را انجام دهید و اهنگهای خود را بدون هیچ گونه افت کیفیت به صورت ویس در کانال یا گروه خود قرار دهید برای انجام این کار میتوانید با این پست کوتاه با ما همراه شوید .

ابتدا نیاز هست که شما ربات mp3toolsbot را اد کنید یا اینکه بار کد زیر را توسط تلفن همارهتان اسکن نمایید.

 [su_qrcode data=”https://t.me/Pwrtelegrambot” title=”برای اتصال به ربات، بارکد را با گوشی اسکن نمایید.” size=”100″ margin=”5″ align=”center” link=”http://t.me/mp3toolsbot” color=”#56ff21″ background=”#f4509c”]

 

البته این بات علاوه بر قابلیت تبدیل آهنگ به ویس Voice امکاناتی دیگر هم نظیر Tag Editor ، MP3 Cutter ، Album Art را دارد که از آن ها برای تغییر اسم آلبوم و نام خواننده و هم چنین برش موزیک را دارد که با کمی حوصله میتوانید از ان ها استفاده کنید.

بعد از اد کردن و باز شدن صفحه ربات گزینه Start را انتخاب کنید و سپس اهنگ خود را به صورت فایل ارسال کنید برای این کار از سنجاق پایین صفحه می توانید استفاده کنید  و سپس برای ارسال گزینه file را انتخاب کنید.

پس از ارسال آهنگ شما باید از لیست دستورات ربات گزینه  Voice Converter را انتخاب کنید بعد گزینه مجدد گزینه Save را انتخاب کنید.

در آخر مشاهده می کنید که اهنگ شما به ویس تبدیل شده و می توانید در کانال یا گرو های خود منتشر کنید.

ToolKit یکی دیگه از ربات تبدیل آهنگ به ویس Voice هست که زبان فارسی هم پشتیبانی می کند و اگر با اموزش بالا نتوانستید از ToolKit@ استفاده کنید.

لینک کوتاه : https://emila.ir/?p=994
سلام علیکم!
53
فرم گزارش را به دقت تکمیل نمایید...
از همکاری شما پیشاپیش سپاسگذاریم