no-img
اِمیلا

کاهش حجم PDF به صورت انلاین

بروزرسانی؛
11 می 2020

کاهش حجم فایل‌های پی‌دی‌اف بدون افت کیفیت

در این مطلب از اِمیلا بهترین روش جهت کاهش حجم فایل‌های پی‌دی‌اف بدون افت کیفیت را معرفی می‌کنیم. این روش‌ با استفاده از وب‌سایت smallpdf.com قابل انجام است که به وسیله آن می‌توانید حجم فایل‌های PDF خود را به مقدار شگفت انگیزی کاهش دهید.

سایت محبوب Smallpdf.com

1. به آدرس https://smallpdf.com/compress-pdf بروید. پس از ورود، نصب افزونه‌ Smallpdf را در مرورگر گوگل کروم را پیشنهاد می دهد. اگر تصمیم به استفاده طولانی مدت از این سایت را دارید توصیه می کنیم آنرا نصب نمائید.

2. اکنون روی گزینه Drop PDF here کلیک کنید و سپس فایل PDF مورد‌نظر خود را پیدا و تایید کنید ( یا اینکه فایل PDF را کشیده و در بخش «Drop PDF here» رها کنید). پس از این کار، فایل PDF شما آپلود شده است.

3. اکنون دو گزینه کاهش حجم داده شده نمایش داده میشود. گزینه Basic compression را انتخاب کنید و سپس روی گزینه CHOOSE OPTION کلیک کنید تا فرایند کاهش حجم و فشرده‌سازی به صورت خودکار شروع ‌شود.

4. در صفحه جدید روی Download کلیک کنید. انتخاب کنید که می‌خواهید فایل فشرده شده، کجا ذخیره شود. در دیوایس شما یا فضای ابری شما. فایل PDF با حجم کمتر در محلی که تعیین کردید، روی کامپیوتر شما ذخیره خواهد شد.

لینک کوتاه : https://emila.ir/?p=10451
سلام علیکم!
115
فرم گزارش را به دقت تکمیل نمایید...
از همکاری شما پیشاپیش سپاسگذاریم