no-img
اِمیلاسلام کاربر مهمان. امروز چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸


صفحه جدا

قوانین خرید

در Emila صرفاً محصولات مجازی عرضه می شود و هیچ بسته فیزیکی برای شما ارسال نمی گردد.

پس از پرداخت لینک دانلود نمایش داده می شود و باید از این طریق دانلود انجام گیرد لذا هیچ ایمیلی حاوی لینک دانلود برای خریدار ارسال نخواهد شد.

در هنگام وارد کردن اطلاعات خود مانند نام کاربری ، رمز عبور ، ایمیل و… دقت نمایید تا در صورت بروز مشکل پس از خرید محصول بتوانیم پاسخگوی شما باشیم.

 به خاطر داشته باشید از نام کاربری و رمز عبوری استفاده کنید که فراموش نشود، ضمنا کلیه اطلاعات شما نزد Emila محفوظ خواهد ماند.

 برای استفاده از لایسنس خریداری شده شما می توانید آن را روی نرم افزاری که قبلاً نصب کرده اید و یا پس از خرید لایسنس آن را دانلود و نصب می نمایید به صورت قانونی استفاده نمایید.

 قبل از خرید محصولات، توضیحات مربوط به آن را که در صفحه محصول به شما ارائه می شود را با دقت بخوانید.

به دلیل ماهیت محصولات مجازی، پس از خرید، هیچ محصولی قابل برگشت و عودت نیست حتی اگر استفاده نشده باشد، لطفاً در هنگام خرید کاملاً دقت نمایید.

 توجه: شایان ذکر است محصولات ارایه شده نزد فروشنده کاملاً محفوظ بوده و هیچ گاه توسط Emila در اختیار افراد دیگر به رایگان قرار داده نخواهد شد.

توضیح: پس از خرید محصولات ایمیل حاوی رسید خرید برای شما ارسال میگردد که با مراجعه به ان میتوانید از اطلاعات حاصل از خرید خود مطلع باشید.

به استناد آیین نامه اجرایی مواد ۳۸ و ۴۸ قانون تجارت الکترونیکی، ماده یک بند “د” کالاهای ساخته شده با مشخصات فردی مصرف کننده که به طور واضح جنبه شخصی دارند یا اینکه به دلیل طبیعت آنها نمی توانند بازپس داده شوند و یا اینکه به سرعت قابلیت فساد و خرابی دارند، حق انصراف از معامله برای مصرف کننده ساقط می گردد، بدین منظور پس از ثبت سفارش و پرداخت وجه، مصرف کننده به هیچ عنوان حق انصراف از خرید را نخواهد داشت.

 در صورتی که مشکلاتی نظیر تحریم ایران توسط شرکت های تولید کننده و یا از کار افتادن خدماتی که سرویس دهنده به مشتری ارائه می دهد، ایجاد گردد، این مورد بر عهده مسئولین شرکت تولید کننده خارجی می باشد و مسئولیتی متوجه فروشنده نخواهد بود.

 به دلیل فرایند دیجیتالی فروش پیشنهاد می شود خریداران، از پیش فاکتور ارائه شده در هنگام خرید پرینت بگیرند.

 دانلود محصولات در صورت بروز مشکل دارای خدمات پشتیبانی از طریق ایمیل می باشند. در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخگوی شما هستیم.

 در صورتی که طی عملیات بانکی اختلالی رخ دهد و تراکنش ناموفق باشد، اگر از حساب خریدار مبلغی کسر گردد این مبلغ ظرف حداکثر 72 ساعت پس از تراکنش به حساب خریدار برگشت داده می شود، شایان ذکر است در این حالت به دلیل اینکه پول از حساب خریدار کسر می شود ولی به حساب فروشنده (Emila) واریز نمی شود، فروشنده تعهدی نسبت به خریدار برای تحویل محصول و یا برگشت وجه ندارد، در این حالت خریدار باید منتظر بماند تا اصلاحیه عملیات بانکی انجام شود و چنانچه خریدار برای دریافت محصول تعجیل داشته باشد باید عملیات خرید جدیدی ثبت کند و سپس منتظر برگشت وجه از سوی بانک باشد.

 قیمتی که در هنگام سفارش مشتری منظور گردیده است، معتبر و قطعی بوده و مشمول مالیات نمی باشد.

 کليه عمليات خريد در اين سايت مشمول قوانين جاریِ تجارت الکترونيک می باشد.

 

بازگشت به صفحه اصلی سایت