no-img
اِمیلا

دانلود نقشه 99 تهران با کیفیت بالا

بروزرسانی؛
11 می 2020
نقشه گوگل

نقشه تهران بصورت عکس

اگر اهل شهر تهران باشید برایتان پیش آمده که بخواهید از یک نقطه به نقطه دیگر تهران بروید و نمی دانید از کدام مسیر باید بروید یا اصلا آن منطقه در کجا قرار دارد و یا اینکه می خواهید نزدیک ترین راه بین دو نقطه را پیدا کنید تا در وقت خود صرفه جویی کنید. در چنین مواقعی نیاز به نقشه تهران یک نقشه کامل و دقیق که تمامی مناطق شهر تهران را در خود داشته باشد، احساس می شود.

اگر شما هم به دنبال نقشه تهران بصورت عکس هستید، یعنی روشی که در آن نیازی به اینترنت نیست یا اصطلاحا به آن نقشه آفلاین می گویند، بنابراین می توانید از نقشه آفلاین تهران بصورت عکس استفاده کنید.

امکان دانلود نقشه آفلاین تهران از اپلیکیشن بازار نیز وجود دارد. می توانید از بخش جعبه دانلود دریافت کنید.

نقشه تهران با فرمت JPG

نقشه تهران یک عکس با فرمت jpg می باشد با کیفیت بسیار و رزولوشن بالا می باشد. نقشه آفلاین اطلاعات بروز شده و جدید ندارد و البته می توان تا حد زیادی از این کاستی چشم پوشی کرد چرا که قرار نیست نقشه یک شهر روز به روز تغییر کند! بنابراین خیالتان راحت! نقشه تهران با فرمت JPG برای کامپیوتر و موبایل آماده دانلود است. از نقشه تهران می توانید در کامپیوتر و موبایل خود به راحتی استفاده نمایید. این نقشه بر اساس آخرین تغییرات سال 98 ساخته شده است که در آن اطلاعات زیادی از جمله محدوده های طرح ترافیک، محدوده های زوج و فرد، کلیه ایستگاه ها و مسیرهای مترو، هتل ها، سفارتخانه ها، موزه، آژانس های بین المللی، پمپ بنزین و پمپ گازها و … وجود دارد.

Format: JPG | Size: 12 MB

نقشه تهران نما بصورت برنامه اندروید

منظور از قابلیت Street View در برنامه تهران نما این است که روی نقشه می توانید از نماد شبیه به آدم استفاده کنید تا در آن مکان تصویر پانوراما یا چند تیکه از آن مکان را مشاهده کنید. در واقع چیزی شبیه به قابلیت دید با زاویه 360 درجه که امکان حرکت در یک محیط را برای شما فراهم می کند و البته تصویر پانوراما فقط از اتصال چند تصویر به هم ساخته می شود.

[ اطلاعات بیشتر در خدمات الکترونیکی شهرداری تهران ]

وبسایت Tehran.ir

وبسایت Tehran.ir نیز مربوط به شهرداری تهران می باشد و از این جهت بهترین منبع برا مشاهده نقشه تهران با جزئیات کامل و اطلاعات دقیق است. برای استفاده از این سرویس نیاز به اینترنت دارید ولی اگر می خواهید این سرویس را روی موبایل خود نیز تجربه کنید شهرداری تهران برنامه ای را تحت عنوان تهران نما که در بالا معرفی شد طراحی کرده است که با نصب آن روی گوشی یا تبلت اندرویدی خود نقشه رسمی شهرداری از تهران را خواهید داشت که شامل موارد زیر است.

  • اطلاعات نقشه‌ای
  • جستجوی اماکن
  • تصاویر ماهواره‌ای شهر تهران
  • بزرگ‌نمایی در چند مرحله
  • Street View یا تصاویر ۳۶۰ درجه
  • راهنمای مسیرهای گردشگری تهران
  • و…

🔍 اطلاعات بیشتر در map.tehran.ir

✅ مطالعه بیشتر : دانلود نقشه و مسیریاب نشان (اندروید و ios)

✅ مطالعه بیشتر : دانلود نقشه همراه تهران – رایا

می توانید از طریق نقشه انلاین زیر مکان مورد نظرتان را بیابید. 😉

برنامه اندروید تهران نما
نقشه آفلاین تهران (بازار)
دانلود
فرمت jpg ❇️️ حجم 12 MB
لینک کوتاه : https://emila.ir/?p=2185
سلام علیکم!
132
فرم گزارش را به دقت تکمیل نمایید...
از همکاری شما پیشاپیش سپاسگذاریم