no-img
اِمیلاسلام کاربر مهمان. امروز دوشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۸


ادامه مطلب

بروزرسانی؛ ۲۵ خرداد ۱۳۹۸
دانلو فایل حجیم تلگرام با دانلود منیجر
امتیاز 5.00 ( 1 رای )
حمایت از emila.ir

دانلو فایل حجیم تلگرام با دانلود منیجر

بروزرسانی؛ ۲۵ خرداد ۱۳۹۸

خیلی از فایل های با حجم بالا در کانال های تلگرامی آپلود می شوند. قطعا می دانید دانلود فایل از تلگرام با سیستم پیش فرض خود تلگرام و با وجود فیلترینگ به مراتب سخت و بدون زمانبندی هست. اما خوب در این زمینه ربات هایی وجود دارند که پس از فورواد مطلب به ان ها، به شما لینک دانلود مستقیم می دهند و در واقع می توانید از این لینک دانلود استفاده نمایید و به کمک IDM و سایر نرم افزار های مرتبط دانلود آسان با سرعت بالا و مهمتر دانلود زمان بندی شده انجام دهید.

رباتی که در این مطلب از emila به شما معرفی می کنیم مشکل عدم دانلود فایل های بیشتر از 20 مگابایت را نخواهد داشت و با این ربات می توانید لینک دانلود فایل با حجم نامحدود را توسط هر دانلود منیجری استفاده نمایید. نام این ربات @GetPublicLinkBot نام دارد و براحتی با فوروارد مطلب دانلودی در سریعترین زمان لینک دانلود فایل استفاده در دانلود منیجر را دریافت خواهید کرد. رباتی که فایل های حجیم تلگرام را به لینک مستقیم و قابل استفاده از دانلود منیجر ها از جمله IDM تبدیل و براحتی قابل دانلود می نماید تا بدون استفاده از نرم افزار تلگرام دانلود را انجام دهید.

کافی است این ربات را در قسمت جستجوی تلگرام وارد کرده و join نمایید. و یا در یک قسمت خالی عبارت @GetPublicLinkBot را تایپ و ارسال نمایید و سپس بر روی همان لینک کلیک کرده تا به صفحه مخصوص ربات هدایت شوید.

به رباط که وارد شدین، فایل مورد نظرتان را برای این ربات ارسال کنید تا لینک فیلم برای شما نمایش داده شود، سپس از گزینه های پیشنهاد شده Generate Resumable link را بزنید.

مجددا STARTروی کلیک کنید، مشخصات فیلم برای شما نشان داده می شود، حالا Resumable Link را انتخاب کنید تا به صورت پیش فرض دانلود منیجر برای شما باز و مراحل دانلود انجام شود. به همین راحتی 😉😁 این آموزش برای اولین بار از emila خدمت شما ارائه می گردد.


موضوع : کامپیوتر/ برچسب : , / لینک کوتاه : https://emila.ir/?p=6928
designer